معرفی و فروش آثار هنرمندان جوان در ابعاد کوچک با عنوان «۸+»

  • raya
  • 09.12.2019
  • 0 دیدگاه

‎پروژه معرفی و فروش آثار هنرمندان جوان در ابعاد کوچک با عنوان «۸+»

‎مدیریت کافه رایا با همکاری انجمن هنرهای معاصر خاورمیانه طرح معرفی و فروش آثار هنرمندان جوان را با عنوان «۸+» برگزار می‌کند.

‎ـ این طرح با فراهم کردن فضا برای آثار هنری در ابعاد کوچک، قصد دارد آفریده‌های جوانان را به زندگی روزانه مردم نزدیک‌تر کند و زمینه‌ساز آشنایی بیشتر مخاطبان با آثار هنری باشد.
‎ـ این طرح همچنین مخاطب همگانی را متوجه اهمیت حضور آثار هنری در زندگی روزانه خود می‌کند که شاید تا کنون تجربه دیدار از یک گالری و یا موزه و یا _بینال_ هنری را تجریه نکرده‌اند.
‎ـ هنرمندان جوان با نمایش آثار خود در فضایی همگانی‌تر، این امکان را پیدا می‌کنند که با طیف وسیع‌تری از بینندگان ارتباط برقرار کنند و از نظرات آنها بهره‌مند شوند.
‎ـ در واقع این طرح حرکتی است در راستای دیده شدن آثاری که بنا به هر دلیل امکان نمایش در گالری‌ها را به دست نیاورده‌اند.

‎مدیریت کافه رایا با همفکری و همراهی جمعی از حامیان قصد دارد دیواری در کافه را در قالب فضای حمایتی «۸+» در اختیار هنرمندان جوان قرار دهد تا از این طریق بتوانند به طور مستقیم فرصتی برای نمایش و فروش آثار خود به دست آورند.

‎شرایط ثبت نام:

‎شرکت در این پروژه برای همه هنرمندان شانزده تا چهل سال آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند آثار خود را از طریق پست الکترونیکی ۸plusproject@gmail.com به دبیرخانه «۸+» ارسال نمایند

‎** توجه فرمایید ** گروه انتخاب آثار از طرف انجمن هنرهای معاصر خاورمیانه در دفتر رسمی آنان انجام می‌شود و به درخواست‌های حضوری شما در مرحله ثبت‌نام پاسخ داده نخواهد شد.

اطلاعات مالی این پروژه پس از ثبت نام در مرحله اول از طریق ایمیل برای هنرمندان ارسال خواهد شد.

همچنین قیمت گذاری آثار با مشورت هنرمند و بر اساس سیاست های اجرایی پروژه تعیین خواهد شد.

مهلت ارسال آثار تا ۲۰ دی ماه می باشد.

‎خواهشمند است تنها از طریق ایمیل جهت ثبت نام اقدام نمایید.